
Балансувальний верстат (вага колеса 200кг) DS-1300S TST-TECH
92 000 ₴
- В наявності
- Код: DS-1300S
- +380 (67) 440-41-56
Акція - безкоштовна доставка до дверей вашого СТО компанією Делівері!!!
Універсальний балансувальний верстат із пневматичним підіймачем для балансування коліс вагою до 200 кг. Призначений для обслуговування вантажного та легкового транспорту.
Особливості:
• Управління за допомогою високопродуктивного мікропроцесора, що має хорошу стабільність
• Пневматичний підйомний пристрій для коліс вантажного транспорту входить до комплектації
• Повністю автоматизована програма статичного та динамічного балансування
• Програми балансування коліс із дисками з легких сплавів (ALU)
• Режим самокалібрування та діагностика під час запуску
• Лазерне позиціонування для наклеювання грузиків
• Ножне гальмо.
У комплекті постачання
- пневматичний підіймач для коліс;
- механічна лінійка для виміру вильоту;
- калібрувальний вантаж 100 г;
- набір центруючих конусів та фланців для вантажного та легкового транспорту;
- кліщі-молоток;
- Гайка-баранчик.
Вага брутто: 242 кг
Місце 1 (ДхШхВ): 1220х970х1250 мм
Технічні характеристики:
Діаметр диска колеса 10" - 28"
Ширина диска 3" - 20"
Макс. діаметр колеса 1200 мм
Час виміру, сек 10
Макс. вага колеса, кг 200
Діаметр валу, мм 40
Точність балансування, г ± 1
Потужність, Вт 550
Електроживлення 3ф.х380В/50Гц
Гарантія 1 рік!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага коліс, що обслуговуються | 200 кг |
| Час вимірювання | 10 сек |
| Максимальний діаметр диска | 28 дюйм |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Напруга живлення | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кронциркуль | Так |
| Лазерна лінійка | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Швидкознімна гайка | Ні |
| Кліщі молоток для зняття тягарців | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крон циркуль | Так |
- Ціна: 92 000 ₴





