Універсальний балансувальний станок з пневматичним підіймачем коліс, для балансування коліс вагою до 150 кг легкових та вантажних автомобілів.
Переваги:
• Управління за допомогою високопродуктивного мікропроцесора, що має хорошу стабільність
• Пневматичний підйомний пристрій для коліс вантажного транспорту входить до комплектації
• Повністю автоматизована програма статичного та динамічного балансування
• Режими балансування DINAMIC, STATIC, ALU 1, ALU 2 та ALU 3.
• Режим самокалібрування та діагностика під час запуску
• Ножне гальмо.
У комплекті постачання:
- пневматичний підіймач для коліс;
- механічна лінійка для виміру відстані до диску;
- калібрувальний вантаж 100 г;
- набір центруючих конусів та фланців для вантажного та легкового транспорту;
- кліщі-молоток;
- Гайка-барашка.
Вага брутто: 240 кг
Артикул: JWB790
Технічні характеристики:
|
Діаметр диска колеса |
13" - 24" |
|
Ширина диска |
1.5" - 20" (дин.) |
|
Максимальний діаметр колеса |
1300 мм |
|
Час вимірювання, сек |
7 |
|
Макс. вага колеса, кг |
150 |
|
Діаметр вала, мм |
40 |
|
Точність балансування, г |
± 1 |
|
Потужність, Вт |
550 |
|
Електроживлення |
3 ф. х 3800 В/50 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JH |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкознімна гайка | Так |
| Вага коліс, що обслуговуються | 150 кг |
| Час вимірювання | 7 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Захисний кожух | Так |
| Кліщі молоток для зняття тягарців | Так |
| Кронциркуль | Так |
| Лазерна лінійка | Ні |
| Максимальний діаметр диска | 24 дюйм |
| Призначення обладнання | універсальне |
| Напруга живлення | 380 В |
- Ціна: 78 900 ₴





