Балансувальний верстат із комп'ютерним керуванням для балансування коліс вагою до 65 кг легкових автомобілів, легких вантажівок, позашляховиків (SUV) і мотоциклів. Призначений для майстерень із середнім і великим обсягом робіт.
Принципово нова вимірювальна система — гарантія точності балансування будь-яких коліс.
Особливості
- Яскравий світлодіодний кнопковий дисплей
- Автоматичний старт обертання колеса під час опускання захисного кожуха
- УЗ-сонар для вимірювання ширини колеса
- Автоматичне вимірювання відстані до диска та його діаметра
- Режими балансування: динамічний, статичний 1~3, ALU1~ALU7, EALU1~EALU2, мото коліс
- Режим оптимізації та режим поділу ваги дисбалансу для приховування тягарців за спицями
- Функція наклеювання тягарців за допомогою головки автоматичного вимірювача (AD)
- Лазерна індикація положення дисбалансу на 6 і 12 годин
- LED підсвітка простору всередині диска під час наклеювання тягарців
- Фіксація колеса на валу за допомогою швидкознімної гайки ø 40/3 мм
- Програми калібрування та діагностики
У комплекті постачання
- внутрішній вимірювальний важіль;
- захисна кришка;
- нарізний хвостовик вала Ø40 мм;
- швидкознімна гайка для вала Ø40 мм;
- підсвітка;
- 4 центрувальні конуси з діаметрами від 46 до 146 мм;
- калібрувальний вантаж 100 г;
- пластикове роздільне кільце;
- протектор;
- кліщі-молоток;
- кронциркуль.
Вага брутто: 130 кг
Місце 1 (ДхШхВ): 960х760х1140 мм
Артикул: JBW660
Технічні характеристики:
|
Діаметр диска колеса |
10" - 32" |
|
Ширина диска |
1.5" - 25" |
|
Макс. діаметр колеса |
1120 мм / 44" |
|
Час вимірювання, сек |
6 |
|
Макс. вага колеса, кг |
65 |
|
Діаметр вала, мм |
40 |
|
Точність балансування, г |
± 1 |
|
Споживана потужність, Вт |
250 |
|
Електроживлення |
1 ф. х 230 В/50 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JH |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкознімна гайка | Так |
| Вага коліс, що обслуговуються | 65 кг |
| Час вимірювання | 6 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Захисний кожух | Так |
| Кліщі молоток для зняття тягарців | Так |
| Кількість електронних лінійок | 2 |
| Кронциркуль | Так |
| Лазерна лінійка | Так |
| Максимальний діаметр диска | 32 дюйм |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Напруга живлення | 220 В |
| Швидкість обертання валу | 150 об/хв |
- Ціна: 74 000 ₴










