
Компресор із ресивером 100 л продуктивністю 336 л/хв (230 В)
18 500 ₴
- В наявності
- Код: XY2065E-100
+380 (93) 222-60-27
- +380 (67) 440-41-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршневий повітряний компресор з ременним приводом оснащений 100-л ресивером горизонтального розташування та розрахований на експлуатацію на автостанціях, шиномонтажних майстернях, в промисловості та інших сферах діяльності, де регулярно потрібне застосування стисненого повітря.
Після перевірки рівня масла, підключення до електромережі та повітряних комунікацій компресор готовий до роботи.
Особливості:
• Горизонтальний ресивер
• 2 робочі циліндри
• Змащування циліндрів здійснюється шляхом розпилення мастила
• Автоматичний пресостат
• Повітряний редуктор із двома манометрами
• Вихідне повітряне з'єднання у вигляді швидкороз'ємної муфти (БРС)
• Мобільне виконання.
У комплекті постачання:
- компресорна головка з 2 циліндрами, встановлена на 100-л ресивері;
- Електродвигун 1Ф.х230 В з фазозсувним конденсатором;
- мережевий кабель 1.5 м з євровилкою;
- Автоматичний пресостат із кнопкою включення;
- Повітряний редуктор із двома манометрами;
- вихідна повітряна муфта БРС;
- клапан аварійного скидання тиску;
- гратчастий захисний кожух приводного ременя;
- повітряний фільтр;
- Двоколісне шасі та опорна стійка.
Потужність - 2.2 кВт
Електроживлення - ~1Ф., 230В/50Гц
Максимальний тиск повітря - 10 бар
Продуктивність - 336 л/хв
Розташування ресивера - горизонтальне
Місткість ресивера - 100 л
Число циліндрів - 2
Кількість ступенів стиснення - 1
Оберти валу компресора - 1100 об/хв.
Гарантія 1 рік!
Габарити: 1160*470*810мм
Вага: 85кг
Після перевірки рівня масла, підключення до електромережі та повітряних комунікацій компресор готовий до роботи.
Особливості:
• Горизонтальний ресивер
• 2 робочі циліндри
• Змащування циліндрів здійснюється шляхом розпилення мастила
• Автоматичний пресостат
• Повітряний редуктор із двома манометрами
• Вихідне повітряне з'єднання у вигляді швидкороз'ємної муфти (БРС)
• Мобільне виконання.
У комплекті постачання:
- компресорна головка з 2 циліндрами, встановлена на 100-л ресивері;
- Електродвигун 1Ф.х230 В з фазозсувним конденсатором;
- мережевий кабель 1.5 м з євровилкою;
- Автоматичний пресостат із кнопкою включення;
- Повітряний редуктор із двома манометрами;
- вихідна повітряна муфта БРС;
- клапан аварійного скидання тиску;
- гратчастий захисний кожух приводного ременя;
- повітряний фільтр;
- Двоколісне шасі та опорна стійка.
Потужність - 2.2 кВт
Електроживлення - ~1Ф., 230В/50Гц
Максимальний тиск повітря - 10 бар
Продуктивність - 336 л/хв
Розташування ресивера - горизонтальне
Місткість ресивера - 100 л
Число циліндрів - 2
Кількість ступенів стиснення - 1
Оберти валу компресора - 1100 об/хв.
Гарантія 1 рік!
Габарити: 1160*470*810мм
Вага: 85кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Опозитний(Горизонтальний) |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 336 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴



